poniedziałek, 27 października 2008

Bye, bye Haloscan

Przed chwilą po długiej walce z kodem HTML, na którym w ogóle się nie znam pozbyłem się nakładki do zarządzania komentarzami Haloscan. Niestety wraz z nakładką zniknęły wszystkie komentarze jakie do tej pory zamieściliście na tym blogu. Ten drastyczny krok wynikał z frustracji jaka narastała we mnie z powodu obłędnie wręcz niskiej funkcjonalności nakładki Haloscan. Bardzo przepraszam autorów wszystkich komentarzy i mam nadzieję, że nie zrazi to nikogo do komentowania postów na Modnych Bzdurach.

Wróciłem do tradycyjnego systemu komentowania z blogger.com i nie planuję już żadnych zmian w tej materii. Tak więc można śmiało wysyłać komentarze bez obawy, że znowu coś zniknie. Mam też nadzieję, że problemy z polskimi czcionkami są przeszłością.

Jedynymi komentarzami, które zachowałem są te z tematu o szczepieniach. Muszę je jedynie poprawić z powodu braku polskich czcionek i od razu je wrzucam.

Jeszcze raz przepraszam za całe zamieszanie i dziękuję za każdy głos.

3 komentarze:

rebus pisze...

ja się nie gniewam. i czekam na reckę z odczarowania, bo nie wiem czy kupować czy nie ;-)

pozdrawiam!

Modne Bzdury pisze...

Reb, czytałem "Odczarowanie", ale brytyjskie wydanie i już jakiś czas temu. Nie wiem czy dałbym radę po tak długim czasie napisać coś sensownego. W polskiej prasie widziałem zdaje się 2 recenzje - w Dzienniku i gdzieś jeszcze.

Z samej książki pamiętam raczej to, że samego Dennetta było tam mało i przytaczał głównie innych autorów z przeróżnych dziedzin (antropologia, psychologia, historia etc.).

Psychobobas pisze...

jest na racjonalista.pl jakas recenzja tej ksiazki. pozdrawiam