wtorek, 24 lipca 2007

Business as usual

Przepraszam za ponad tygodniową ciszę, ale kilka dni temu wróciłem z wojaży i nie mogę się zmusić do napisania czegokolwiek. Mam nadzieję - jutro lub pojutrze - rozruszać nieco ten interes. Jest za to kilka drobnych rzeczy organizacyjnych, którymi chciałbym się podzielić. Po lewej stronie (pod Miniblogiem) dorzuciłem dział "W tej chwili czytam", gdzie znajdziecie pięć pozycji, które ostatnio przewinęły się przez moje ręce. Głównie jest to literatura naukowa, filozofia i literatura faktu - często związana z tematyką Modnych Bzdur. Może kogoś zainteresują moje lektury i zechce sięgnąć po niektóre z nich (przy każdym tytule jest link do przeróżnych księgarni, gdzie można nabyć każdą z książek, o ile jest nadal dostępna na rynku). Poza tym lubię skanować czyjeś półki z książkami i wiem, że nie jestem w tym odosobniony.

Cały czas dorzucam nowe linki. Ciągle przypominam sobie o jakiejś osobistości, blogu, autorze czy organizacji, która - moim zdaniem - zasługuję na choćby malutką wzmiankę. Tym razem dodałem kilka nowych linków w działach Filozofia i Komentarz, opinia, kultura.

Nie zapominajcie też o wspomnianym już Miniblogu. Najlepsze i najciekawsze artykuły i media na okrągło. Bez dwóch zdań. Wystarczy kliknąć na wybrany tytuł.

0 komentarze: